Jarek - lokalny przewodnik

Kilka słów o mnie- urodziłem się w 1983 r. i przeprowadziłem do Bolesławca w '87. Od 2005 r. działam w branzy turystycznej jako przewodnik i manager hotelu Niebieski Burak, w 2009 r. ukończyłem studia magisterskie na kierunku turystyki i rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Podczas mojej kariery managerskiej głównie miałem styczność z turystami z kręgów armii USA i innych organizacji (USO, Spouses Clubs), ale także ze szkół międzynarodowych, ambasad, konsulatów i środowiska biznesowego. Odbyłem wiele wycieczek zarówno z turystami indywidualnymi, jak i grupami. Wygłosiłem i przedstawiłem wiele prezentacji. W kwietniu 2018 r. otworzyłem swoją własną firmę nazwaną More4U (WięcejDlaWas) i świetnie mi idzie! Nadal do pewnego zakresu pracuję w Niebieskim Buraku, ale większość mojego czasu pochłania More4U.

Angielski akronim M.O.R.E. nie wziął się z przypadku- Morale/Organizacja/ Rekreacja/ Eksploracja.

Mam żonę Martę i mamy piękną córeczkę- Lilianę (ur. w 2016 r.) . Kocham je z całego serca ! (ten rozdział mógłbym rozwinąć na 100 stron, więc lepiej nie będę zaczynał, zawsze możecie je poznać jeśli tylko będzie ku temu okazja).

Jestem licencjonowanym trenerem Polskiego Związku Rugby i biorę udział w prowadzeniu lokalnej drużyny. Miałem także zaszczyt pełnienia funkcji tłumacza podczas szkoleń z Panem Blikkiesem G. z RPA, który był głównym trenerem Polskiej Kadry Narodowej Rugby XV.

Aha- mam identycznego brata bliźniaka (poważnie!) - więc jeśli spotkasz mnie i będę wydawał się nieco zmieszany, to będzie Marek, mój klon. Mamy także młodszą siostrę.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto